Skip to content Skip to footer

Uruchamianie systemu Windows na ebookie AWS

Opublikowany przez: Amazon Web Services: AWS

Migracja do chmury to nie tylko podróż, jest głównym krokiem w kierunku transformacji biznesowej - a AWS jest gotowy być z tobą na każdym kroku. Pomagamy zarządzać migracją i optymalizujemy obciążenia systemu Windows po migracji - więc możesz nadal zapisywać, automatyzować i skalować. A kiedy będziesz gotowy na uwolnienie się od wysokich kosztów licencjonowania komercyjnego, AWS może pomóc w zmodernizacji aplikacji w celu przyspieszenia innowacji. Ten ebook podkreśla, dlaczego i jak Twoja organizacja może skutecznie migrować, modernizować i budować obciążenia systemu Windows na AWS.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Amazon Web Services: AWS kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Amazon Web Services: AWS strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: , , , , ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 17 stron

Więcej zasobów z Amazon Web Services: AWS