Skip to content Skip to footer

Przewodnik finansowy po przygotowaniu danych

Opublikowany przez: Datawatch

Do 80% spędzonego na analizie jest zużywane przez przygotowanie danych. Dane nigdy nie są idealne, a przez większość czasu musisz oczyścić, wzbogacić i dołączyć do wielu zestawów danych, aby uzyskać znaczący wgląd. Wielu analityków zwraca się do programu Excel, aby wykonać te funkcje przygotowania danych, które mogą potrwać godziny lub nawet dni.
DataWatch Monarch, standardowe rozwiązanie do przygotowywania danych w branży pozwala analitykom manipulować, filtrować, wzbogacić, mieszać i łączyć różne zestawy danych w ciągu kilku minut. Po zakończeniu możesz przywrócić go do programu Excel lub bezpośrednio do natywnych formatów dla aplikacji Tableau, Qlik lub inne aplikacje wizualizacyjne. Pobierz nasz ebook, aby dowiedzieć się więcej.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Datawatch kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Datawatch strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 11 stron

Więcej zasobów z Datawatch