Skip to content Skip to footer

Ewolucja i przybycie pierwszego podejścia zapobiegania do cyberbezpieczeństwa

Opublikowany przez: BlackBerry

Kilka lat temu postawa bezpieczeństwa oparta na proaktywności była bardziej aspiracją niż rzeczywistością. Przełom nastąpił w 2012 r., Kiedy grupa liderów i naukowców z myślą o bezpieczeństwie zebrali się, aby uruchomić CyLance®, wprowadzając zupełnie nowe podejście do obrony punktu końcowego, które wykorzystuje sztuczną inteligencję (AI) i uczenie maszynowe (ML).
Zbudowane przez nich rozwiązanie punktu końcowego, teraz ponownie marne jako CyLanceProtect®, było wyjątkowo zdolne do zapobiegania wykonywaniu nigdy wcześniej niewolonego złośliwego oprogramowania w punkcie końcowym bez polegania na podpisach lub połączeniu z chmurą.
Obecnie to podejście bezpieczeństwa pierwszego zapobiegania jest zarówno sprawdzone, jak i praktyczne. Jednak być może z bezwładności niektóre organizacje wciąż przylegają do reaktywnego podejścia do cyberbezpieczeństwa, które już dawno przekonało datę ważności.
Pobierz to krótkie, aby dowiedzieć się o drodze do zapobiegania pierwszym bezpieczeństwu!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się BlackBerry kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. BlackBerry strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 3 strony

Więcej zasobów z BlackBerry