Skip to content Skip to footer

Równoważenie wydajności i dokładności podczas spełnienia wymagań dotyczących sprawozdawczości finansowej

Opublikowany przez: Infor

Departamenty finansowe zdecydowanie odczuwają szczyptę. W ostatnim badaniu IMA na temat „rozwijającej się roli kontrolera” prawie 80% respondentów zgłosiło zwiększone wymagania w ciągu ostatnich 3 lat w zakresie myślenia i analizy strategicznej. Około 75% stwierdziło, że proszono je również o poprawę wydajności poprzez automatyzację i usprawnienie procesów.
Ta jedna strona krótka recenzuje niezliczoną liczbę przeszkód raportowania, które pozostają zbyt powszechne w organizacjach i podkreśla, w jaki sposób organizacje mogą stać się bardziej zwinne dzięki nowoczesnym rozwiązaniom biznesowym.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Infor kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Infor strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 10 stron

Więcej zasobów z Infor