Skip to content Skip to footer

Znalezienie platformy godnej twoich danych

Opublikowany przez: Box

Ataki na Twoje dane stają się trudniejsze, a zagrożenia poufne rosną.
Ponad połowa specjalistów ds. Bezpieczeństwa IT doświadczyła co najmniej trzech publicznie ujawnionych naruszeń w ciągu ostatnich trzech lat (IDC Security Survey, 2020). Niestety, w obliczu wyczerpującego mnóstwa fałszywych alertów, 70% firm prowadzi swoje narzędzia DLP w trybie pasywnym.
Twoi ludzie chcą elastyczności dostępu do plików z dowolnego miejsca, ale oznacza to, że do 75% poufnych informacji rozkłada się na laptopach, smartfonach oraz chmurach publicznych i prywatnych. W niniejszym artykule badawczym IDC rzuca światło na trendy w rozwiązywaniu luk bezpieczeństwa pozostawionych przez Legacy Point i lokalne rozwiązania bezpieczeństwa.
Dowiedzieć się o:

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Box kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Box strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 6 stron

Więcej zasobów z Box