Skip to content Skip to footer

Sage Business Cloud Financials

Opublikowany przez: Sage

Wiesz już, że Salesforce jest wiodącym na świecie rozwiązaniem zarządzania relacjami z klientami.
Ale czy wiesz również, że możesz przekształcić to już mocne narzędzie w kompletne rozwiązanie zarządzania biznesem i księgowości-takie, które daje jedno, zjednoczone, w czasie rzeczywistym widok wszystkich danych?
Sage Financials sprawia, że ​​Salesforce jest jeszcze silniejszy i pozwala przekształcić CRM w kompletne rozwiązanie zarządzania biznesem.
Salesforce i Sage Financials Współpraca zapewnia pełne rozwiązanie zarządzania biznesem i rachunkowością. Sage Financials to rozwiązanie rozliczeniowe w chmurze, które łączy i łączy wszystkie źródła danych biznesowych - i integruje się z narzędziami Salesforce, których codziennie używasz.
Pobierz teraz, aby dowiedzieć się więcej o Sage Financials i o tym, jak może to uczynić sprzedawcę jeszcze silniejszą!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Sage kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Sage strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 5 stron

Więcej zasobów z Sage