Skip to content Skip to footer

Całkowity wpływ ekonomiczny ™ globalnej listy płac ADP

Opublikowany przez: ADP

Lista płac jest kluczową funkcją dla wszystkich organizacji, ale dla dużych operacji międzynarodowych proces staje się coraz bardziej złożony, wymagając od organizacji nadążania za zmieniającymi się przepisami i lokalnymi przepisami, zarządzanie różnymi platformami zarządzania HR i zapewnienie, że wynagrodzenie jest przetwarzane dokładnie i dalej czas.
ADP zlecił Forrester Consulting przeprowadzić badanie Total Economic Impact ™ (TEI) i zbadanie potencjalnego zwrotu z inwestycji (ROI), które mogą zrealizować poprzez wdrożenie globalnej listy płac ADP. Celem tego badania jest zapewnienie czytelnikom ram w celu oceny potencjalnego wpływu finansowego globalnego listy płac ADP na ich organizacje.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ADP kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ADP strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 24 strony

Więcej zasobów z ADP