Skip to content Skip to footer

W obliczu przyszłości: digitalizacja w sektorze publicznym

Opublikowany przez: UNIT4

Ciągłe doskonalenie dzięki możliwościom technologii biznesowych - takich jak przetwarzanie w chmurze i systemy ERP - doprowadziło do przyjęcia tych nowych technologii organizacji sektora publicznego. Poleganie na nich, aby pomóc ulepszyć usługi obywatelskie na tle wychodzących wyzwań i
Ograniczone finansowanie.
Ale pandemia z Covid położyła kres tej trendu stopniowego adopcji. Nowoczesne systemy cyfrowe szybko przeniosły się ze strategicznego wyboru dla myślenia przyszłościowego na nieobowiązkowy element skutecznego świadczenia usług.
W tym e-przewodniku będziemy badać wyzwania związane z sektorem publicznym w świecie post-vovid. Oraz badanie, w jaki sposób digitalizacja stanowi kluczową część fundamentu zarówno zapewnienia skutecznego świadczenia usług, jak i organizacji przygotowawczych w celu spełnienia przyszłych kryzysów.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się UNIT4 kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. UNIT4 strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 15 stron

Więcej zasobów z UNIT4