Skip to content Skip to footer

Anatomia badania zagrożenia poufnego: wizualny przewodnik

Opublikowany przez: Proofpoint

Przez dziesięciolecia strategie bezpieczeństwa oparte na obwodach były punktem wyjścia dla większości programów bezpieczeństwa cybernetycznego. Ale w dzisiejszym otoczeniu w chmurze, mobilnym i zdalnym, ten obwód prawie się rozpuścił. Dowiedz się, w jaki sposób ProofPoint Insider Ground Management może zwiększyć wydajność, szczegółowe i dokładne dochodzenie. Nasz przewodnik krok po kroku ujawni dedykowaną platformę zarządzania zagrożeniem dla informacji poufnych (ITM) może zmniejszyć ryzyko wycieku i skradzionych danych-oraz związanych z tym szkód marki. Nauczysz się:

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Proofpoint kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Proofpoint strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: , ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 14 stron

Więcej zasobów z Proofpoint