Skip to content Skip to footer

2021 Voice of the Ciso Report

Opublikowany przez: Proofpoint

Nie ma wątpliwości, że 2020 był trudnym rokiem. Pandemia ogromnie obciążyła globalną gospodarkę, a cyberprzestępcy skorzystali z tego i przyspieszyli swoje nikczemne działania. Zespoły bezpieczeństwa cybernetycznego na całym świecie zostały zakwestionowane, aby podnieść postawę bezpieczeństwa w tym nowym i zmieniającym się środowisku. Próbowali wykonać równowagę między wsparciem pracy zdalnej a unikaniem przerwy w biznesie. I wszystko, zapewniając bezpieczeństwo swoich firm.
Ponieważ praca staje się coraz bardziej elastyczna, to wyzwanie obejmuje teraz przyszłość. Proofpoint 2021 Voice of the CISO Raport ankietował 1400 CISO z całego świata. Zaprosiliśmy ich do podzielenia się swoimi doświadczeniami z pierwszej ręki w ciągu ostatnich 12 miesięcy i oferowania swoich spostrzeżeń na następne dwa lata.
Dowiesz się o:
Pobierz swoją kopię teraz.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Proofpoint kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Proofpoint strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 17 stron

Więcej zasobów z Proofpoint