Skip to content Skip to footer

Zarządzaj swoją firmą w podróży

Opublikowany przez: Sage

Prowadzenie własnej firmy jest satysfakcjonujące. Ale bądźmy szczerzy, to także wyzwanie.
Pozostanie na bieżąco z trendami branżowymi, bycie przy Beck i dzwonieniu, znalezienie nowych klientów, żonglowanie spotkaniami, śledzenie przepływów pieniężnych i złożenie deklaracji podatkowych.
Wszyscy konkurują o twój czas i uwagę. Możesz tak skoncentrować się na prowadzeniu firmy, że zadania finansowe i IT zajmują miejsce, tworząc problemy, które pewnego dnia mogą wrócić, aby cię ugryźć.
Wyobraź sobie, że możesz wydać fakturę, kończąc pracę w lokalizacji klienta. Prześlij wydatki w locie. Bez wysiłku zarządzaj przepływami pieniężnymi w podróży. Technologia nie jest już ograniczona do biura. Dzięki smartfonom i tabletom tak potężnym jak laptopy, możesz wykonać prawie dowolne zadanie biznesowe, gdziekolwiek jesteś.
Ten przewodnik pokaże, w jaki sposób korzystanie z prostych, elastycznych i potężnych narzędzi z chmury może pomóc w zarządzaniu firmą w podróży i na bieżąco z finansami biznesowymi.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Sage kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Sage strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 7 stron

Więcej zasobów z Sage