Skip to content Skip to footer

Box i ECM: Integracje kluczowe, które napędzają transformację cyfrową

Opublikowany przez: Box

Starsze rozwiązania ECM po prostu nie mogą nadążyć za tym, jak dziś pracujesz. Praca jest bardziej mobilna, bardziej wspólna, bardziej zwinna. Procesy biznesowe muszą być inteligentne. A oczekiwania klientów nigdy nie przestają rosnąć.
Na szczęście rozwiązania ECM oparte na chmurze rosną w wyzwaniu. Nasz nowy ebook, Box i ECM: Kluczowe integracje, które napędzają transformację cyfrową, szczegółowo opisuje, w jaki sposób zarządzanie treścią w chmurze zapewnia bezpieczeństwo tradycyjnego systemu ECM z użytecznością, mobilnością i przyjaznym dla użytkownika wrażenia, których oczekują klienci i użytkownicy.

Pobierz ten ebook teraz, aby się dowiedzieć:

Pobierz teraz.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Box kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Box strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 18 stron

Więcej zasobów z Box