Skip to content Skip to footer

Blackberry Cyber ​​Suite

Opublikowany przez: BlackBerry

Wyzwanie związane z zabezpieczeniem i ochroną danych i punktów końcowych nie jest nowym wymogiem, ale dziś jest ważniejszy niż kiedykolwiek. Dzięki szybko rozwijającej się powierzchni ataku stworzonej przez rozpowszechnianie nowych rodzajów punktów końcowych, od telefonu komórkowego po Internet przedmiotów (IoT) w połączeniu z falą zdalnych globalnych pracowników, masz idealną burzę. Koncepcja i wdrożenie ram zerowych zaufania nigdy nie była ważniejsza, ponieważ zabezpieczenie i ochrona punktów końcowych i dane idą w parze z zerowym zaufaniem.
Zero Trust został utworzony w celu rozwiązania problemu nieperymetaryzacji lub erozji obwodu sieci korporacyjnej. Wraz z konsumpcją technologii i wzrostem aplikacji w chmurze CISO musiał zmienić podejście, aby założyć, że żaden ruch w sieci organizacji nie był bardziej godny zaufania niż ruch z zewnątrz.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się BlackBerry kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. BlackBerry strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: , , ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 7 stron

Więcej zasobów z BlackBerry