Skip to content Skip to footer

Prawidłowe planowanie sprzedaży i operacji

Opublikowany przez: Infor

Planowanie sprzedaży i operacji było najlepiej priorytowanym obszarem aplikacji na badaniu IT w pionie IDC w 2014 r. I był silnym tematem dyskusji wśród klientów IDC Manufacturing Insights w 2015 r.
Nadal widzimy solidne zainteresowanie rynkiem, ponieważ firmy zmagają się zarówno ze zmianami strukturalnymi, jak i rozpowszechnianiem narzędzi i możliwości analitycznych mobilnych, społecznych i zaawansowanych, ale producenci walczą również z pytaniem o wdrożenie rozwiązania Sandop Point w porównaniu z szerszym, bardziej, więcej Podejście zintegrowane planowanie biznesowe (IBP).
Pobierz teraz, aby dowiedzieć się więcej!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Infor kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Infor strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 3 strony

Więcej zasobów z Infor