Skip to content Skip to footer

4 najlepsze pułapki, których należy unikać podczas wdrażania Office 365

Opublikowany przez: Zscaler

Nie można zaprzeczyć, że Office 365 to wielka sprawa. To duża część strategii Microsoft Intelligent Cloud. Jest duży pod względem bazy użytkowników. Ma to duży wpływ na twoją sieć. W pełni wdrożony, Office 365 szybko stanie się twoim największym konsumentem przepustowości i zabójcy zapory ogniowej.
Office 365 jest inaczej niż żadna inna aplikacja SaaS i, nawet przy starannym planowaniu, można powiedzieć, że wdrożenie nie zawsze jest bez żadnych problemów. Aby pomóc ci osiągnąć sukces, ta biała księga połączyła przegląd najczęstszych pułapek, które firmy dokonują wstępnego wdrażania-i co możesz zrobić, aby ich uniknąć.
Pobierz tę białą księgę, aby dowiedzieć się więcej.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Zscaler kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Zscaler strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 6 stron

Więcej zasobów z Zscaler