Skip to content Skip to footer

Ponowne wyobrażenie sobie świadczenia usług i operacji bez względu na to, co nadejdzie

Opublikowany przez: ServiceNow

Światło na końcu tunelu pandemicznego oświetlało również pewne dalsze możliwości Tragiczne i trudne czasy, przez które przeżyliśmy, były katalizatorem niektórych genialnych pomysłów, szczególnie w zakresie ponownego wyobrażenia modeli operacyjnych.
Ale ciągła płynność w zakresie pracy twoich pracowników nadal obciąża stare sposoby robienia rzeczy - mianowicie wokół zepsutych, ręcznych przetwarzania i rozłączonych systemów.
Niedawne IDC Global Survey1 wykazało, że najbardziej elastyczne organizacje IT-osoby z proaktywnym monitorowaniem i rozdzielczością, 360 wyświetleń i samoobsługami pracowników-były w stanie pomóc w zwiększeniu 75% sukcesu biznesowego, nawet u szczytu pandemii.
1 Ocena zwinności IDC: przewaga konkurencyjna w zdolności adaptacyjnej

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ServiceNow kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ServiceNow strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 18 stron

Więcej zasobów z ServiceNow