Skip to content Skip to footer

Lista płac: zaniedbanie czy nuture? Spójrz na Pay

Opublikowany przez: ADP

Żadna organizacja nie może sobie pozwolić na akceptowanie nieefektywności. Zwłaszcza gdy optymalizacja może przynieść strategiczne i kulturowe korzyści - a także znaczne oszczędności kosztów. W tym miejscu przegląd płac może wypłacać duże dywidendy.
Czy wiesz, że wynagrodzenie za 50 do 60 procent wydatków firmy? To duży koszt do zignorowania. Ten bezpłatny przewodnik optymalizacji płac autorstwa ADP analizuje, w jaki sposób przekształcenie listy płac w trzech krokach (lub fazach) może przynieść zarówno korzyści kulturowe, jak i komercyjne dla Twojej firmy.
Dowiedz się, dlaczego płaca jest tak dobrym kandydatem do optymalizacji. I zobacz, w jaki sposób przekształcenie Twojej płac może przynieść korzyści kulturowe i komercyjne w Twojej firmie.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ADP kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ADP strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 14 stron

Więcej zasobów z ADP