Skip to content Skip to footer

Jak wielka rezygnacja będzie kształtować HR i przyszłość pracy

Opublikowany przez: Workhuman

Po prawie dwóch latach niepewności pracownicy są teraz bardziej niż kiedykolwiek zdeterminowani, co będą i nie tolerują w pracy. Jeśli firmy nie mogą lub nie będą postawić człowieka w centrum pracy, pracownicy chętnie szukają okazji gdzie indziej.
W tej ankiecie Workhuman® IQ ankietował ponad 3500 pracowników w Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA i Kanadzie w związku z ich pracą i firmami oraz tego, co jest na horyzoncie ich kariery.
W niniejszym raporcie analizuje wyniki ankiety, aby ujawnić proste, ale sprawdzone praktyki w miejscu pracy-takie jak uznanie, komunikacja, włączenie i elastyczność-które pomogą ponowne ocenić procesy ludzi i rozwijać się nawet w trakcie wielkiej rezygnacji.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Workhuman kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Workhuman strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 29 stron

Więcej zasobów z Workhuman