Skip to content Skip to footer

Zmniejsz koszty, zwiększ satysfakcję klientów i zwiększyć wzrost przychodów dzięki hiperscience

Opublikowany przez: Hyperscience

Wiele organizacji widzi wartość w danych opartych na dokumentach i może uzyskać dostęp do strukturalnych formatów, jednak starają się odblokować wartość uwięzioną w nieustrukturyzowanych formatach.
Według Gartnera 80% danych przedsiębiorstwa nie jest ustrukturyzowane, co rośnie o 35% rok do roku. Z ponad połową cennych danych, organizacje zmagają się ze stratami wydajności i nieudanymi inicjatywami automatyzacji. W celu poprawy satysfakcji klientów, zmniejszeniu kosztów i zwiększenia wzrostu przychodów, przedsiębiorstwa szukają platformy automatyzacji opartej na ML do automatyzacji swoich złożonych procesów.
Pobierz infografika, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak inteligentna automatyzacja może zautomatyzować Twoje najbardziej złożone procesy oparte na dokumentach.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Hyperscience kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Hyperscience strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Infographic Długość: 1 strona

Więcej zasobów z Hyperscience