Skip to content Skip to footer

Przegląd zarządzania zagrożeniem poufnym

Opublikowany przez: Proofpoint

W miarę, jak organizacje zmierzają w kierunku bardziej rozproszonej siły roboczej, tradycyjny obwód sieci biurowej już dawno zniknął. Zmiany dynamiki siły roboczej stworzyły unikalny zestaw rozważań związanych z bezpieczeństwem cybernetycznym, w których ludzie są nowym obwodem.
Ważniejsze niż kiedykolwiek jest zbudowanie programu zarządzania zagrożeniem dla ludzi zorientowanych na ludzi, w tym zdolność do utrzymania wydajności i oceny ryzyka dla Twojej organizacji dzięki skutecznemu rozwiązaniu bezpieczeństwa, które analizuje na sobie.
W tym przewodniku dowiesz się:

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Proofpoint kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Proofpoint strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 15 stron

Więcej zasobów z Proofpoint