Skip to content Skip to footer

10 najlepszych zaleceń dotyczących bezpieczeństwa w chmurze publicznej

Opublikowany przez: Palo Alto Networks

Przejście do chmury publicznej jest największym paradygmatem obliczeniowym, który ma się rozwinąć od wczesnych lat 2000., kiedy po raz pierwszy wybuchł boom internetowy.
Według 451 Group®, dyrektorzy Enterprise IT spodziewa się, że 60 procent obciążeń będzie działać w chmurze do 2018 r.
Prowadzenie tego wzrostu to większa zwinność i skalowalność, wyższa wydajność oraz szybszy dostęp do innowacyjnych technologii, z których wszystkie umożliwiają organizacjom zdobycie przewagi konkurencyjnej.
Podobnie jak początkowe przyjęcie chmury publicznej wprowadza nowe możliwości biznesowe, wydajność i zwinność, tak samo ujawnia potencjalne zagrożenia bezpieczeństwa.
Pobierz ten pouczający oficjalny dokument, aby dowiedzieć się więcej!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Palo Alto Networks kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Palo Alto Networks strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 8 stron

Więcej zasobów z Palo Alto Networks