Skip to content Skip to footer

Jak pandemia skłoniła firmy do podniesienia swojej gry danych i analizy

Opublikowany przez: Tata Consultancy Services

W obliczu strat związanych z pandemią we wszystkich sektorach ekonomicznych 90% ankietowanych firm albo utrzymało lub zwiększyło swoje inwestycje w cyfrową transformację. Stwierdzili, że problem leży częściowo w przestarzałych modelach danych oraz niewystarczających i nieodpowiednich praktykach zarządzania danymi.
Jak krytyczne są dobre dane i dobre zarządzanie danymi? Ukończenie jednostki pracy kosztuje dziesięć razy więcej, gdy dane są wadliwe w porównaniu z tym, kiedy są idealne. Jednak dane mają duży potencjał wartości biznesowej - a liderzy w końcu proszą je o dostarczenie. Firmy z sukcesem jako firmy cyfrowe pokazują obszary, w których najbardziej produktywne jest skupienie się i inwestowanie w dane i analizy.
W tym raporcie dowiesz się:
Pobierz teraz, aby odkryć, w jaki sposób Twoja firma może uzyskać jak największą przewagę dzięki swoim danemu i analizie!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Tata Consultancy Services kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Tata Consultancy Services strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 9 stron

Więcej zasobów z Tata Consultancy Services