Skip to content Skip to footer

Zostań bohaterem IT: dając swojemu zespołowi elastyczność, jakiej pragną i potrzebują bezpieczeństwa

Opublikowany przez: Box

W współczesnym miejscu pracy staje się coraz bardziej powszechne, że linie do rozmycia między aplikacjami i narzędziami są odpowiednie dla biznesu, a te, które najlepiej pozostawić w domu.

Zwracając uwagę na wschodzące zachowania i korzystając z aplikacji i usług, które są responsywne, zwinne i bezpieczne, możesz dać użytkownikom to, czego chcą i potrzebować współpracy w miejscu pracy - a jednocześnie sprawdzając jego pozycję jako kierowca wzrostu, który może pozytywnie wpłynąć na Twoją firmę Podsumowując i położyć kres użyciu nieskomplikowanych narzędzi do współpracy.

Pobierz przewodnik, aby dowiedzieć się więcej.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Box kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Box strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 21 stron

Więcej zasobów z Box