Skip to content Skip to footer

Kultflicks

Opublikowany przez: DigitalRoute

Cultflicks to niszowa firma rozrywkowa strumieniowa wideo, która oferuje wyjątkowe wrażenia specjalistycznych filmów „złe”, które nigdy nie dotarły do ​​kin głównego nurtu lub na dziesięć najlepszych platform streamingowych. Dzięki tytułom w swoim katalogu, takich jak pomidory morderstwa, plan 9 z kosmosu, a Święty Mikołaj podbija Marsjan, firma przyciąga kultowych obserwujących z całego świata, którzy regularnie organizują imprezy z przyjaciółmi.
Cultflicks chce zostać światowym liderem w alternatywnym strumieniowaniu i zbudował swoje zasoby treści z wielu studiów w USA. Strategicznie dążą do dywersyfikacji poprzez dodanie treści partnerów w Korei Południowej, Japonii, Holandii i Chile. W dłuższej perspektywie firma chce wprowadzić podobnie alternatywne gry do swojego portfela usług, ponieważ powinna odwołać się do bazy klientów innych niż główny.
Zobacz, w jaki sposób ta firma rozwiązuje rozliczenie partnerów i uzgadnianie przychodów dla platformy strumieniowej.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się DigitalRoute kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. DigitalRoute strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: , , ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 9 stron

Więcej zasobów z DigitalRoute