Skip to content Skip to footer

Analityka kontraktowa: Klucz do odblokowania wartości biznesowej w ramach umów dla wszystkich zainteresowanych stron

Opublikowany przez: DocuSign

Zdolność firmy do tworzenia wartości wynika z jego zdolności do podejmowania mądrych decyzji opartych na rozsądnej wiedzy na temat możliwości i ryzyka dowolnego scenariusza. Jednak syntezowanie użytecznej wiedzy, która umożliwia decyzje dotyczące tworzenia wartości, jest zdolnością, która wymyka się wielu firm. To, co mają wszystkie firmy, to dane - wiele z nich. Technologia szybko zdigitalizowała dokumenty i procesy biznesowe w ciągu ostatnich kilku dekad, tworząc nieustanne dane, w których kiedyś był tylko papier, połączenia telefoniczne i spotkania twarzą w twarz.
Pobierz teraz, aby dowiedzieć się teraz!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się DocuSign kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. DocuSign strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 8 stron

Więcej zasobów z DocuSign