Skip to content Skip to footer

Wyzwanie czy okazja? Spójrz na Pay

Opublikowany przez: ADP

Ten bezpłatny przewodnik na temat transformacji płac dzieli się i oferuje wskazówki dotyczące kluczowych wyzwań dla menedżerów listy płac i dlaczego przekształcenie procesu i systemów płac w 2021 r. Może uwolnić Twoje zespoły do ​​odblokowania siły wynagrodzenia.
Zastąpienie zmęczonych starszych systemów i budowanie zintegrowanego rozwiązania wielokrotnego pomoże zmniejszyć kosztowne błędy i uprościć kontrolę zarządzania płacami.
Odkryj, w jaki sposób odpowiednia wiedza, procesy i technologia łączą się, aby dostarczyć odpowiednie wynagrodzenie odpowiednim ludziom.
Pobierz przewodnik po transformacji płac w celu zmniejszenia błędów i zwiększenia kontroli listy płac w 2021 roku!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ADP kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ADP strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: eGuide Długość: 12 stron

Więcej zasobów z ADP