Skip to content Skip to footer

ZSCALER Private Access jako alternatywa dla VPN

Opublikowany przez: Zscaler

Przez prawie 30 lat przedsiębiorstwa polegały na VPN zdalnego dostępu, aby połączyć zdalnych użytkowników z wewnętrzną sieci LAN. Ale sposób pracy użytkowników zmienił się. Mogą teraz używać chmury do łączenia się z dowolną aplikacją, na dowolnym urządzeniu i z dowolnego miejsca - bez potrzeby VPN.
Żyjemy teraz w świecie chmury i mobilności, ale wiele organizacji wciąż stara się zapewnić bezpieczny zdalny dostęp do aplikacji za pomocą rozwiązań bezpieczeństwa sieci, takich jak VPN. Czas przyjąć nowoczesne, skalowalne podejście - takie, które umożliwia bezpieczny zdalny dostęp do prywatnych aplikacji w Cloud and Data Center.
To rozwiązanie wyjaśnia, dlaczego nadszedł czas, aby rozważyć alternatywę dla VPN zdalnego dostępu.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Zscaler kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Zscaler strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 8 stron

Więcej zasobów z Zscaler