Skip to content Skip to footer

Dane jako strategiczny zasób wzrostu w 2021 r.

Opublikowany przez: MarkLogic

W pierwszym kwartale 2021 r. WBR Insights przeprowadził ankietę 100 głównych funkcjonariuszy danych i podobnych z firm kupujących i sprzedaży w całej Europie, aby dowiedzieć się o wyzwaniach, przed którymi stoją w 2021 r., Ze względu na wpływ pandemii Covid-19 i Innowacyjne rozwiązania, które wprowadzają.
Po reperkusjach finansowych kryzysu w 2008 r. Covid-19 przyspiesza teraz adopcję cyfrową. Pandemia służyła jako test kwasowy dla solidności infrastruktury cyfrowej firm.
Niniejszy raport zagłębia się w to, z jakim rynkiem kapitału zakłóceń i firm finansowych stanęły z kilku kierunków, w tym potop regulacji i ogromnej zmienności rynkowej. Przekazanie jasnego komunikatu, że potrzeba posiadania bezpiecznego, dokładnego, terminowego, kompletnego i spójnego zestawu danych nigdy nie była większa.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się MarkLogic kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. MarkLogic strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 20 stron

Więcej zasobów z MarkLogic