Skip to content Skip to footer

Zaplanuj wygraną: osiągnięcie zwinności biznesowej w wieku pilności

Opublikowany przez: Workday

Zwinność biznesowa jest obecnie decydującym czynnikiem sukcesu w dzisiejszym, szybkim świecie opartym na danych. Aby najpierw myśleć i przeprowadzić się, firmy muszą przyjąć nowy model lub ryzykować pozostawienie w tyle. Plan wygrania odzwierciedla zebrane doświadczenie i mądrość uzyskane z pracy z tysiącami firm, spostrzeżenia lekarzy CFO i FPANDA oraz naszych partnerów i innych liderów myślowych, a także badań na temat wpływu planowania wpływa na wyniki biznesowe.
Ta książka określa jasną wizję, w której zmierza strategiczne planowanie biznesowe i wpływ, jaki może mieć na organizacje. Szczegółowe praktyki są przewodnikiem dla firm, które mają wytyczyć swoją przyszłość w tym ciągle zmieniającym się, cyfrowym świecie.
Zwinność biznesowa oznacza, że ​​organizacje takie jak twoje mogą myśleć szybko, najpierw się poruszać i szybko się zmieniać, zachowując jednocześnie kontrolę i stabilność. Oznacza to, że możesz zrozumieć nie tylko to, co się dzieje, ale także jak możesz zareagować i jaki wpływ miałyby twoje działania.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Workday kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Workday strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 72 strony

Więcej zasobów z Workday