Skip to content Skip to footer

Odejście od Libor: Czy jesteś gotowy na zmianę?

Opublikowany przez: DocuSign

Financial Conduct Authority (FCA) ogłosił plany przejścia na emeryturę do 2021 r. Ze względu na nieodłączną słabość strukturalną LIBOR-szczególnie podkreśloną podczas kryzysu finansowego w latach 2007-2009, gdy banki były pod ostrzałem za manipulowanie punktem odniesienia dla wyższego zysku.
Szacuje się, że ta zmiana wpływa na kontrakty o wartości ponad 350 bilionów funtów i aby zarządzać przejściem, firmy i instytucje finansowe muszą przeglądać każdy aspekt ich działalności, który korzysta z LIBOR i wszystkich innych testów porównawczych opartych na IBOR.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się DocuSign kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. DocuSign strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 3 strony

Więcej zasobów z DocuSign