Skip to content Skip to footer

Przedefiniowanie opieki zdrowotnej w chmurze

Opublikowany przez: Amazon Web Services: AWS

Pomaganie wizualizacji klinicznej innowacji w zakresie opieki zdrowotnej i przyszłości spersonalizowanych doświadczeń w chmurze.
Przeczytaj ten ebook, aby odkryć, w jaki sposób niektórzy z naszych klientów korzystają z chmury do wprowadzania innowacji i transformacji sposobu, w jaki pracują. Słuchaj ich historii w medycynie klinicznej i spersonalizowanej, w tym innowacyjne reakcje na kryzys Covid-19. Dzięki regionom AWS na całym świecie pomagamy wzmocnić sektor publiczny, umożliwiając rodzaj transformacyjnego myślenia potrzebnego do rozwiązania krytycznych problemów zdrowotnych.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Amazon Web Services: AWS kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Amazon Web Services: AWS strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: eBook Długość: 36 stron

Więcej zasobów z Amazon Web Services: AWS