Skip to content Skip to footer

Pochylenie się w krzywą technologii: moc AI w zakresie zgodności z usługami finansowymi

Opublikowany przez: Behavox

Ponieważ zdyspergowane siły robocze stały się normą, a liczba bezpiecznych aplikacji do przesyłania wiadomości wykorzystywanych do komunikacji w celach biznesowych znacznie się rozszerzyła, pracownicy odbierają rozmowy z tradycyjnych kanałów komunikacyjnych aż 45 razy więcej niż rok temu na platformach takich jak WhatsApp i WeChat.
Behavox, jedyna na świecie platforma operacyjna danych oparta na sztucznej inteligencji wykorzystywana przez firmy do złapania niewłaściwego postępowania, zanim spowoduje ogromne grzywny regulacyjne i kryzysy firmowe, niedawno ogłosiła możliwość przechwytywania i nadzorowania danych mobilnych z platform WhatsApp i Wechat, dzięki nowej partnerstwa integracji Dzięki telemessage, dostawcy przechwytywania komunikacji mobilnej i archiwizacji w zakresie zgodności z przepisami finansowymi. Coraz istotna zdolność ze względu na rozwój nieautoryzowanych mobilnych narzędzi komunikacyjnych w miejscu pracy w korporacyjnym miejscu i jego wpływu na monitorowanie ryzyka w różnorodnym środowisku informatycznym.
Inwestowanie w nową technologię jest oczywistym rozwiązaniem, jednak najlepiej, że technologia zapewni wgląd w zachowanie siły roboczej, które mogą pomóc funkcjonariuszowi ds. Zgodności w poprawie kultury korporacyjnej. Decydowanie, kiedy i jak to jest łatwe. Ta biała księga stanowi problemy, przed którymi stoją CCO i sugeruje mapę drogową na kolejne kroki.
W tej białej pracy nauczysz się:
Pobierz białą papier, aby zacząć.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Behavox kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Behavox strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 15 stron

Więcej zasobów z Behavox