Skip to content Skip to footer

Stan podpisu elektronicznego

Opublikowany przez: DocuSign

Dzisiejsze organizacje nie mogą dłużej czekać na transformację cyfrową. Nie jest już po prostu miło zastąpić przestarzałe ręczne kroki w przepływie pracy, obowiązkowe jest pozostanie w biznesie. Aby to zrobić, współcześni innowatorzy rozszerzają korzystanie z podpisu elektronicznego, aby upewnić się, że biznes można prowadzić z prawie dowolnego miejsca w dowolnym momencie.

W niniejszym raporcie DocuSign analizuje sposób, w jaki sygnatura elektroniczna pomaga dzisiejszym firmom dostosować się do nowych wyzwań współczesnego krajobrazu biznesowego. Zobaczysz, jak funkcje takie jak Wysyłanie Bulk, weryfikacja identyfikatorów i zdalne notariusz są bardziej używane, aby nadążyć za najbardziej palącymi wyzwaniami biznesowymi tego dnia. Zobaczysz także historie wiodących firm, które już wykorzystały podpis e-podpisek do rozwiązania największych wyzwań.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się DocuSign kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. DocuSign strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 15 stron

Więcej zasobów z DocuSign