Skip to content Skip to footer

4 wskazówki, aby upewnić się, że Twoja tablica jest gotowa na udany AGM

Opublikowany przez: Diligent

Sezon AGM 2022 jest na bieżąco, aby zobaczyć bezprecedensowy poziom wyzwań dla zarządów i firm. Ponieważ kapitalizm interesariuszy wciąż ewoluuje, a tematy ESG zajmują centralne miejsce, zespoły kierownicze i specjaliści zarządzającej muszą być przygotowane i gotowe z danymi i wglądem, których potrzebują, aby przedstawić i obronić kluczowe decyzje strategiczne.
Gdy organizacje wkraczają w fazę intensywnej przygotowania, to cztery wskazówki, aby ważyć równowagę na korzyść firmy w nadchodzącym sezonie, pobierz ten oficjalny dokument, aby zobaczyć, gdzie mogą pomóc staranne rozwiązania.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Diligent kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Diligent strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: ,

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 6 stron

Więcej zasobów z Diligent