Skip to content Skip to footer

Czy logistyka w punkcie zwrotnym w zakresie przyjęcia w chmurze i rozwijającej się technologii?

Opublikowany przez: Oracle

Według ostatniego badania około 7 z 10 specjalistów łańcucha dostaw uważa rozwiązania w chmurze jako „zmieniającego się w grę” lub zapewniający znaczący lub rozsądny wpływ na wzrost. I choć wielu musi jeszcze przyjąć postępy, takie jak AI i Blockchain, respondenci uważają, że pojawiające się technologie wzrosną w ciągu najbliższych dwóch lat.
Logistyka osiąga punkt zwrotny w celu przyspieszonego przyjęcia rozwiązań chmurowych i pojawiających się technologii. Dzięki satysfakcji klientów i realizacji presji realizacji logistyki ograniczenia rozwiązań lokalnych i podejść ręcznych stają się coraz bardziej widoczne.
Specjaliści od łańcucha dostaw uznają, że muszą kontrolować koszty, poprawić wydajność i osiągnąć wysoki poziom obsługi klienta, i wiedzą, że ich obecne możliwości mogą być przeszkodą w realizacji tych celów. Wielu uznaje wartość rozwiązań logistycznych opartych na chmurze za sposób na poprawę wydajności, zdobycie widoczności w czasie rzeczywistym i reagowania na zmiany rynku przy szybkości i zwinności.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Oracle kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Oracle strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 14 stron

Więcej zasobów z Oracle