Skip to content Skip to footer

Przekształcenie ECM: nowe możliwości w chmurze

Opublikowany przez: Box

W dzisiejszym świecie cyfrowym informacje płyną z wielu różnych źródeł, między większą liczbą osób niż kiedykolwiek wcześniej. Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoi pracownicy, partnerzy czy klienci, wszyscy ludzie korzystają z treści przedsiębiorstwa. A to oznacza, że ​​zarządzanie treścią staje się coraz bardziej najwyższe-ale firmom trudno jest to zrobić.
W tym biuletynie Gartner udostępnia, w jaki sposób zarządzanie treścią w chmurze pomaga budować strategię zarządzania treścią od oddolnej, umożliwiając:
Pobierz pełny biuletyn Gartner, przekształcanie ECM: nowe możliwości w chmurze. Dowiesz się o pojawiających się wymaganiach najlepszych dostawców ECM, a także odkryjesz rzeczywiste przypadki użycia zarządzania treścią w chmurze.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Box kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Box strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 19 stron

Więcej zasobów z Box