Skip to content Skip to footer

Stan transformacji cyfrowej EMEA 2020

Opublikowany przez: Zscaler

Przed pandemią przedsiębiorstwa aktywnie migrowały prywatne aplikacje do chmur publicznych, a także umożliwiły niektórym użytkownikom dostęp do aplikacji z dowolnej lokalizacji i z dowolnego urządzenia. W odpowiedzi na globalny kryzys pracownicy i przedsiębiorstwa szybko przyjęli ten nowy elastyczny styl pracy w jeszcze większym stopniu. Stworzyło to rozprzestrzenianie się obwodów bezpieczeństwa wokół użytkowników, urządzeń i aplikacji, przy czym korporacje oceniają nowe koncepcje bezpieczeństwa, aby poradzić sobie z tymi nowymi wymaganiami.
Niniejszy raport zawiera kluczowe wyniki badań i zalecenia, które pomogą organizacjom przezwyciężyć wspólne wyzwania w złożonych wdrażaniach w chmurze i dotyczy problemów bezpieczeństwa podczas transformacji cyfrowej.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Zscaler kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Zscaler strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 24 strony

Więcej zasobów z Zscaler