Skip to content Skip to footer

Szybkie, elastyczne i zgodne ze sobą sygnały elektroniczne dla globalnych firm

Opublikowany przez: Adobe

Dzisiaj firmy digitalizują tak szybko, jak to możliwe, aby zapewnić doświadczeniom, których oczekują klienci. Kluczowe dla tego procesu jest przyjęcie podpisów elektronicznych do transakcji cyfrowej biznesowej i uzyskiwania zatwierdzeń, ponieważ procesy oparte na papierach i podpisy mokrej są nieefektywne, kosztowne i czasochłonne.
W tym eBooku zbadamy korzyści i wyzwania podpisów elektronicznych i cyfrowych, względy zgodności i na koniec pokaże, w jaki sposób firmy mogą łączyć korzyści z nowoczesnych podpisów elektronicznych z łatwymi w użyciu podpisami cyfrowymi, aby pozostać w pełni zgodnym z Coraz bardziej globalny świat przepisów międzynarodowych.
Pobierz teraz, aby dowiedzieć się więcej!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Adobe kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Adobe strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: eBook Długość: 11 stron

Więcej zasobów z Adobe