Skip to content Skip to footer

10 trendów w podróży służbowej w 2019 roku

Opublikowany przez: TripActions

Branża podróży biznesowych wydaje się być gotowa do dalszego rozwoju i ekspansji na całym świecie, wpływając na czynniki takie jak ogólny klimat optymizmu i stabilności ekonomicznej, solidny sektor spotkań międzynarodowych, zwiększenie opcji lotów nie stop i wiele innych.
Niniejszy raport przewiduje dziesięć trendów w podróży służbowej, które według Skift i Tripactions będą nadal kształtować tę nową rzeczywistość w 2019 r. I podkreśla najlepszą ścieżkę dla organizacji, gdy próbują rozwinąć swoje standardy zarządzania podróżami korporacyjnymi, aby spełnić oczekiwania jutrzejszego wojownika drogowego, a jednocześnie niezawodnie spełniające wymagania biznesowe.
Pobierając nasz raport trendów w podróży biznesowej 2019, dowiesz się:

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się TripActions kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. TripActions strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 37 stron

Więcej zasobów z TripActions