Skip to content Skip to footer

Przewodnik dla firm tworzących podatek cyfrowy

Opublikowany przez: Eureka Solutions

Making Tax Digital (MTD) jest kluczową częścią planów rządu, aby ułatwić osobom i firmom uzyskiwanie poprawu podatku i utrzymanie ich spraw, a także przekształcenie przychodów i celnych HM (HMRC) w wiodącą świat, cyfrowy organ podatkowy.
Jest to jedna część ważnej podróży, którą Wielka Brytania musi zabrać, aby zająć się niską wydajnością i poprawić środowisko biznesowe dla MŚP, kręgosłupa brytyjskiej gospodarki. 13 lipca 2017 r. HM Treasury i HMRC opublikowały swój drugi rachunek finansowy z 2017 r., Który obejmował zmiany w MTD.
Pobierz teraz, aby dowiedzieć się więcej.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Eureka Solutions kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Eureka Solutions strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: eBook Długość: 14 stron

Więcej zasobów z Eureka Solutions