Skip to content Skip to footer

Dlaczego Twoim zespołem zwinnym jest lepiej rozproszony: przypadek niezależnego od lokalizacji zwinnej

Opublikowany przez: Tata Consultancy Services

Lokalizowanie wszystkich członków zespołu zwinnego w tym samym pokoju stało się dobrze wymyślonym, ale osobliwym mitem. Zamiast tego firmy muszą tworzyć niezależne od lokalizacji zespoły zwinne: grupy pracujące nad tym samym wysiłkiem, które nie znajdują się w tym samym miejscu. W ten sposób przedsiębiorstwa mogą wykorzystać talent potrzebny do wprowadzania innowacji i pozostania konkurencyjnego wszędzie tam, gdzie mieszka na świecie, generując więcej i lepsze pomysły na poprawę procesów lub produktów cyfrowych.
Największym powodem, dla którego większość firm ignoruje szóstą zasadę Agile Manifesto, jest to, że nie ma on już sensu biznesowego.
Dowiedz się więcej, czytając ten artykuł z TCS.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Tata Consultancy Services kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Tata Consultancy Services strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 10 stron

Więcej zasobów z Tata Consultancy Services