Skip to content Skip to footer

Wzmocnienie pozycji ludzi i działów: Uwolnienie pełnego potencjału współczesnego szkolnictwa wyższego ERP

Opublikowany przez: UNIT4

Przestrzeń szkolnictwa wyższego jest coraz bardziej zaawansowana, szczególnie w przestrzeniach akademickich i edukacyjnych, z wszechobecnym dostępem do technologii tabletu i mobilnych oraz oprogramowaniem do zarządzania uczeniem się. Ale cyfrowa transformacja na kampusach nie osiągnęła jeszcze pełnego potencjału. We wspólnym raporcie branżowym z Studio Brandu Unit4 i Education Dive badamy stan technologii administracyjnych w szkolnictwie wyższym.
Pobierz teraz, aby lepiej zrozumieć, jakie czynniki uniemożliwiają instytucjom szkolnictwa wyższego w pełni wykorzystać ich istniejące rozwiązania ERP.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się UNIT4 kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. UNIT4 strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 16 stron

Więcej zasobów z UNIT4