Skip to content Skip to footer

Przewodnik inwestorów po Brexicie

Opublikowany przez: Knowledge Resources

Od referendum w czerwcu 2016 r. Wielka Brytania została pogrążona w niepewności. Niepewność obejmowała prawie każdy aspekt życia w Wielkiej Brytanii, od zatrudnienia, wakacji, rolnictwa i paszportów, były ograniczone odpowiedzi na to, jak będzie wyglądać UE i po Brexicie.
Podczas gdy komentarze i debata były w nadmiarze, eksperci mają sprzeczne myśli, które mogą sprawić, że społeczeństwo jest bardzo mylące, aby zrozumieć pozytywne i negatywne i jak wpłynie na ich życie.
Niepewność jest jednak czymś, co można wykorzystać przez ostrożne i decydujące osoby. W ramach niepewności pojawia się możliwość, a jednym obszarem, który okazuje się bardzo owocny, jest inwestycja nieruchomości. Niestabilność Wielkiej Brytanii doprowadziła do amortyzacji funta, strach miał niezwykły wpływ, a umowy spadają i szybką, tanie sprzedaż.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Knowledge Resources kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Knowledge Resources strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie:

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 12 stron

Więcej zasobów z Knowledge Resources