Skip to content Skip to footer

Odbijanie BEC i EAC

Opublikowany przez: Proofpoint

Niezależnie od tego, czy powodują oszukańcze transfery drutowe, błędnie ukierunkowane płatności, przekierowane płace, oszustwo w łańcuchu podaży lub ujawnione dane osobowe, ataki BEC i EAC rosną. Dobra wiadomość: te zagrożenia można zarządzać. Dzięki odpowiedniej technologii, ściślejszej kontroli fiskalnej i podejściu zorientowanym na ludzi do ich zatrzymania, możesz zdemaskować ataki BEC i EAC, zanim dotrą do użytkowników.
Ten przewodnik wyjaśnia, jak działają ataki BEC i EAC, dlaczego są tak skuteczne i konkretne kroki, które możesz podjąć, aby zapewnić bezpieczeństwo użytkownikom.
Pobierz pełny przewodnik po zatrzymaniu kompromisu e -mail biznesowego, kompromisu konta e -mail i największych zagrożeń oszustów.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Proofpoint kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Proofpoint strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: eBook Długość: 12 stron

Więcej zasobów z Proofpoint