Skip to content Skip to footer

8 podpisów Twoja organizacja przerosła procesy planowania finansowego, budżetowania i prognozowania

Opublikowany przez: Anaplan

Rola CFO staje się coraz ważniejsza. Jednak ostatnie badania sugerują, że istnieje rozłączenie między zespołami finansowymi pracami a oczekiwaniami kadry kierowniczej-oczekuje się, że w terminie i odpowiedni wgląd w działalność we wspieraniu procesu decyzyjnego.
Zapewnienie bardziej zaawansowanego wsparcia decyzyjnego rozpoczyna się od przeglądu obecnych systemów i procesów, które wspierają planowanie i analizę finansową (FPANDA). Jeśli twoje podstawowe procesy FPANDA są obsługiwane przez arkusze kalkulacyjne lub starszy system, niniejszy artykuł pomoże ci odkryć nieefektywność w procesie planowania.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Anaplan kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Anaplan strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 15 stron

Więcej zasobów z Anaplan