Skip to content Skip to footer

Przewodnik kupującego przygotowanie danych DataWatch

Opublikowany przez: Datawatch

Przewodnik kupującego przygotowanie danych DATAWATCH jest Twoim instrukcją podczas poruszania się po krajobrazie technologii przygotowawczej danych i dostarcza informacji na temat oceny potrzeb organizacji.
Koncentruje się na pytaniach, które należy zadać przy rozważaniu nowej technologii analitycznej i ilustruje, jak płynnie przejść na fazy zakupu i wdrażania.

Pobierz ten ebook, aby dowiedzieć się, jak ewoluować w kierunku organizacji opartej na danych, umożliwiając samoobsługę wśród analityków biznesowych i pracowników informacyjnych.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Datawatch kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Datawatch strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 13 stron

Więcej zasobów z Datawatch