Skip to content Skip to footer

Budowanie wirtualnego biznesu

Opublikowany przez: Sage

Podobnie jak stos arkuszy kalkulacyjnych dryfujących na wietrze, minęły czasy ograniczenia środowiska biurowego.
Niezależnie od tego, czy jesteś start-up, czy doświadczonym biznesem, w dzisiejszej gospodarce podłączonej Uber, twoje biuro jest zasadniczo gdziekolwiek jesteś. Zaledwie pięć lat temu było 8,7 miliarda
Połączone urządzenia na całym świecie, w tym smartfony, laptopy i tablety.
Pomyślmy o tym przez chwilę. Zwiększona łączność zmieniła tak wiele naszego codziennego życia, w tym sposób prowadzenia działalności. Przy tak dużej ilości łączności istnieje jeszcze więcej możliwości wykorzystania bazy klientów i prowadzenia z nimi biznesu.
Niezależnie od tego, czy uważasz się za pioniera cyfrowego, czy nie, oczekiwania klientów i pracowników mogły ewoluować w wyniku tej zmiany technologicznej.
Pobierz ten oficjalny dokument, aby dowiedzieć się więcej!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Sage kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Sage strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 11 stron

Więcej zasobów z Sage