Skip to content Skip to footer

Przewodnik CISO dotyczący oceny platform bezpieczeństwa innych firm: najważniejsze pytania, które należy zadać

Opublikowany przez: Panorays

Kompleksowy program bezpieczeństwa stron trzecich może dostosować bezpieczeństwo dostawcy do kontroli bezpieczeństwa wewnętrznego i apetytu na ryzyko. Taki program może również pomóc w rozwiązaniu ryzyka, jeśli dostawcy nie są w stanie. Właściwa platforma zarządzania bezpieczeństwem trzeciej strony może być inteligentnym sposobem na odejście programu od ziemi lub zautomatyzowanie tego, który już masz.
Jednak nie wszystkie platformy zarządzania bezpieczeństwem innych firm są takie same. Funkcje mogą się różnić, w zależności od rozwiązania. Więc czego powinieneś szukać podczas oceny rozwiązań?
Ten przewodnik obejmuje ważne pytania, które powinieneś zadać. Na przykład platforma:
Pobierz teraz nowy przewodnik, aby poznać ważne pytania, które należy zadać i podstawowe funkcje, których należy szukać!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Panorays kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Panorays strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 23 strony

Więcej zasobów z Panorays