Skip to content Skip to footer

Ewoluująca rola CFO wśród producentów i dystrybutorów

Opublikowany przez: NetSuite

Dostęp do danych związanych z B2B poprawia się, podejmując decyzje oparte na danych i świadomość w każdej organizacji. Ponieważ świadomość ta podlega w górę w kierunku dyrektorów finansowych, bardziej angażują się w procesy biznesowe w całej organizacji i podejmują praktyczne decyzje dotyczące futures operacyjnych ich firm.
Pobierz ten raport, aby odkryć, w jaki sposób dostęp do danych związanych z B2B prowadzi świadomość w górę w kierunku CFO i jak bardziej angażują się w procesy biznesowe w całej organizacji. Kluczowe punkty rozmowy obejmują:
• Poprawa przywództwa dzięki dostępu do danych
• Relacje z działami i ich funkcją
• Prowadzenie korzyści konkurencyjnych poprzez automatyzację

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się NetSuite kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. NetSuite strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 18 stron

Więcej zasobów z NetSuite