Skip to content Skip to footer

6-częściowe ramy w celu poprawy doświadczenia pracowników w usługach finansowych

Opublikowany przez: SnapComms

Pracownicy mają kluczowe znaczenie dla wzrostu biznesu i sukcesu w usługach finansowych. Jakość EX to 3 najlepsze priorytet korporacyjny. 70% firm uważa, że ​​pozytywne doświadczenie pracowników (EX) poprawia wyniki firmy.
Ale jaki jest prawdziwy wpływ EX? Jak Covid-19 wpłynęło na EX? A jakie obecne trendy kształtują przyszłość? Nowe badania zapewniają wszystkie odpowiedzi.
Przeanalizowano ponad 200 specjalistów HR z siedzibą w USA w zakresie usług finansowych, aby zrozumieć stan EX Today. Wyniki ujawniają - i oferują rozwiązania dla wszystkich menedżerów HR i komunikacji.
Wszystkie spostrzeżenia i unikalne ramy do ich zastosowania są teraz dostępne w tym wolnym księdze. Jeśli doświadczenie i zaangażowanie pracowników są dla Ciebie priorytetem, jest to przewodnik, na który nie możesz sobie pozwolić.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się SnapComms kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. SnapComms strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 19 stron

Więcej zasobów z SnapComms